Kursy-dla-ditey

Групи поділяються на:

“Малюки”                    3-5  років;
“Дошколярики”            5-6   років;
“Школярики”                1-й рівень;
“Школярі”                    2-й рівень;
“Школярі”                    3-й рівень;
“Школярі”                    4-й рівень.

 

Для дітей віком  3 - 5 років

Заняття для діток даного віку проходить два рази на тиждень. Для діток у цьому віці цікава ігрова інтерактивна  форма є дуже важливою. Дітки в цей період особливо охоче сприймають інформацію граючись.Тому ми намагаємося поєднати  навчання та ігри. В цій віковій групі головним завданням є тренування усного мовлення.Крім того, діти повинні тренувати пам ять, розмальовувати та малювати, співати, вчити  віршики, танцювати та розвивати  навики письма. Такі заняття іноземних мов знайомлять  дитинку з мовним світом, формують її  уявлення про навколишнє середовище, викликають цікавість та прививають любов до вивчення іноземних мов.

Заняття проводяться: 2 рази на тиждень по 45 хв.

Вартість: 400 грн./міс.

 

Для дітей віком  5 - 6 років

Заняття для діток наступного  віку проводиться три рази на тиждень. На цих заняттях також використовуються  ігрова форма, та інтерактивні вправи. Це  водночас цікаво та ефективно. Тут ми використовуєм найрізноманітніші навчальні методи, рольові, імітаційні ігри, прослуховуєм пісні та казки. Дитина, яка відвідує курси, поступово звикає до інших діток, вона розвиває комунікативні навички,у неї формуються лідерські здібності, вона отримує підготовку до школи і їй буде неважко вподальшому знайти спільну мову з іншими дітками.

Заняття проводяться: 3 рази на тиждень по 45 хв.

Вартість: 400 грн./міс.

 

Для школярів віком  6 - 13 років

Заняття для дітей цього віку проходить два рази на тиждень. Ці діти вивчають іноземну мову також у школі, тому цього достатньо, щоб поступово збільшувати свої знання і розвивати мовні навички. Тут використовуються підручники, упорядковані  британськими, німецькими та американськими методистами (HUEBER, MACMILLAN, OXFORD, LONGMAN, KLET та інші); На заняттях проводяться різноманітні соціальні проекти, змагання, діти отримують творчі завдання, прослуховують радіо, читають газети, продивляються фільми, організовують виставки.

 

Заняття проводяться: 2 рази на тиждень по 60 хв.

Вартість: 400 грн./міс.

 

Усім  відомо, що немало  дітей шкільного віку не мають бажання вивчати іноземну мову. З однієї сторони це зумовлено їхнім неусвідомленням, що знання іноземної мови буде потрібне їм  в  майбутньому. Нажаль у багатьох випадках винна не відсутність мотивації  самої дитини, а небажання  вчителя викликати зацікавлення  дитини під час уроків. Одноманітність уроків та  несправедливе ставлення до дитини можуть повністю відбити у неї бажання вчитись.

 

Навчання має проходити цікаво, змістовно, динамічно. Новий матеріал повинен подаватись доступно, щоб школярі сприймали його легко і швидко. Дитина краще засвоюватиме  матеріал, якщо буде  почувати себе на заняттях комфортно і якщо до неї ставитимуться там, як до особистості.

Хочите, щоб дитина досягла успіху в житті – дозвольте їй повірити в себе!

На курсах іноземних мов «Bona fide» пропонують сучасні методики навчання  іноземних мов для підлітків. При цьому звертається особлива увага на інтереси, проблеми та потреби цього, іноді непростого віку. На заняттях ведуться дискусії на теми, котрі є актуальними серед дітей такого  віку. Це заохочує їх висловлювати власну думку, брати участь у діалогах та обговореннях. Така невимушена атмосфера сприяє зацікавленню дитини і викликає у неї бажання вчитися.

 

Курси вивчення іноземних мов для школярів  допоможуть вашій дитині впорядкувати граматичні знання, значно збагатити  словниковий запас, стати спроможними виконувати різноманітні завдання, покращити  навики спілкування, а також розширити свій кругозір, познайомитись з новими друзями.

Групи підбираються  школярам, відповідно до їхнього рівня знань іноземної мови. Навчання відбувається впродовж навчального року, а також  протягом  літніх канікул.

Для «школярів, які починають вивчати іноземну мову»

 Цей курс призначений  для школярів, які ніколи не вивчали дану мову, або ж результат  від її вивчення був мінімальним.У цій групі знання дитини «підтягують» до знань дітей її віку і тоді дитина переходить по бажанню в відповідну групу.