spivbesida

Які теми обговорюються під час співбесіди? Вони можуть стосуватись чого завгодно: Вашої родини та стосунків з батьками, Вашого навчання, успішності, улюблених предметів та викладачів, Ваших захоплень і того, як Ви проводите вільний час, Ваших надій, відносно  виїзду за кордон та ін. Вас можуть запитати про те, що Ви пам’ятаєте про країну, у яку Ви їдете, зі шкільного курсу географії, або про те, що зараз відбувається в країні - якщо Ви слідкуєте за новинами на телебаченні та в інтернеті.

Наша мета- допомогти Вам. Наше завдання – визначити, чи зможете Ви пройти візову співбесіду в Консульстві з Вашим сьогоднішнім рівнем іноземної мови. Чи не будете Ви почувати себе чужинцем в іноземній країні, і чи не зіткнетесь з проблемою мовного бар’єру одразу в аеропорту.

Ми хочемо допомогти Вам самим зрозуміти, чи Ви готові до співбесіди у посольстві, або, можливо, Вам необхідно, поки ще є час, приділити його інтенсивному вивченню іноземної мови (див. наші програми мовних курсів)

Чи адекватно Ви оцінюєте Ваш рівень іноземної мови? Дуже часто студенти, приходять до нас, впевнені в тому, що знають іноземну мову, але вже після третього запитання виявляється, що це їм тільки здається. У той же час є студенти, що зовсім не впевнені в своїх знаннях, але наша співбесіда показує, що насправді вони дуже добре володіють розмовною мовою.

Головне, що хочуть побачити і почути від Вас візові офіцери в Консульстві під час співбесіди - Ваше вміння зрозуміти питання та відповісти на нього так, щоб інтерв’юер зрозумів відповідь. Тому не вагайтеся і не бійтеся! Співбесіда - це легко. Потрібно лише адекватно оцінювати свої знання і намагатись якомога частіше практикувати іноземну мову.