repetitor

Репетитор ( Repetitor - від лат. «який повторює») — вчитель, котрий проводить приватні заняття вдома. Заняття бувають індивідуальні, або групові.

Репетитор, проводячи заняття, допомагає засвоїти потрібні знання.

Репетиторство – одна із найдревніших професій. Нею займався всесвітньовідомий афінський оратор Лісій.За надання своїм співгромадянам приватних уроків із красномовства він брав досить не малі на той час гроші. Таким видом заробітку не гребували також Франко, Лєсков та Чехов.

     Послуги репетиторів користуються широким попитом також і зараз.

     В залежності від функцій,які  виконують репетитори,їх можна поділити  на:

 1) репетиторів , котрі допомагають  абітурієнтам поступати до  навчальних закладів;

 2) репетиторів , котрі  допомагають школярам проходити шкільну програму;

 3) репетиторів,  котрі працюють з  дошкільнятами;

 4) репетиторів,  котрі проводять заняття з людьми, які планують співпрацю  з іноземними             партнерами, або, можливо, поїздку  у відрядження, чи тими , які  перезджають до іншої  країни на постійне  проживання.

 5) репетиторів,  котрі надають послуги  виконання певних  завдань.

     На даний час  в Україні репетиторськими послугами найчастіше користуються випускники перед поступленням  у ВУЗи, а також студенти і школярі, які хочуть підняти рівень знання якогось предмету. Серед них велика кількість тих, які вивчають іноземні мови.

     У процесі підготовки випускника до вступу у навчальний заклад, навчання повинне проходити за певною системою, тому  підготовка потребує багато часу. Усе це є причиною того, що  потреба у  викладачах виникає ще на початку першого навчального семестру і триває  аж до завершення вступних іспитів у навчальних закладах. Серед викладачів, які допомагають абітурієнтам,є багато справжніх професіоналів  методико-викладацького профілю, фахівців, за спиною яких безмежно великий досвід. Більшість з них професійно і дуже відповідально відносяться до справи та є завжди  націленими на кінцевий результат, так як саме він  для них є ознакою «репетиторського професіоналізму». Вартість послуг таких репетиторів трохи вища, зате якість їхня  непорівнювана із наступною категорією.

     До категорії  репетиторів, котрі працюють зі школярами та дошкільнятами, відносяться, як правило аспіранти, студенти, вчителі. За такими послугами у більшості випадків звертаються батьки для  дітей, які не володіють на належному рівні знаннями, які потрібні для проходження навчання по шкільній програмі.

    Отже, репетиторство – це дуже потрібний і поширений в нашому суспільстві вид послуг. Особливим попитом користуються репетитори іноземних мов. Тому не виключено, що Ви або хтось із Вашої сім ї також потребуєте послуг репетитора якоїсь іноземної мови. Якщо це так, то ми допоможемо Вам підібрати досвідченого викладача зі стажем або хорошого репетитора, який надаватиме Вам послуги за помірну ціну.

   Багато людей вважають, що завдяки індивідуально підібраному підходу репетитора до замовника досягається максимально високий результат опанування іноземної мови.

   Якщо ви також такої думки, і бажаєте, щоб з вами працювали індивідуально, звертайтесь у "Bona fide". Успіхів у навчанні!