zagalna informacia

На даний час існує неабияка потреба у вивченні іноземних мов! Україна має відносини з багатьма країнами. Умови в сучасному суспільстві вимагають від спеціалістів усебічних знань, а також знання іноземної мови. Дехто хоче працювати або навчатись за кордоном. Знати якусь іноземну мову потрібно також, якщо хочеш одержати хорошу професію. Люди все частіше подорожують за кордон. Знання іноземних мов при цьому необхідне. Знання іноземних мов збагачують нас духовно, розширюють наш кругозір і допомагають познайомитися з культурою, історією, звичаями та обрядами інших країн.

Великий німецький поет Йоганн Вольфганг Гете сказав: "Хто не розмовляє іноземною мовою, той своєї рідної мови не знає. "

Вивчення іноземних мов приносить неабияке задоволення. Знаючи іноземну мову  можна чимало досягти в житті. Зі знанням іноземної мови світ відкритий  для Вас. То ж, якщо Ви вирішили опанувати одну чи декілька іноземних мов і стати успішною людиною, то в нашому навчальному закладі Ви завжди знайдете підтримку,  допомогу та постійний супровід. З Вами працюватимуть кваліфіковані працівники,які підбиратимуть  методику викладання індивідуально до Вас. Навчання проводитиметься за новітніми методиками.

 

ЛАСКАВО ЗАПРОШУЄМО ЗАВІТАТИ НА КУРСИ ІНОЗЕМНИХ МОВ "BONA FIDE"!

Перелік мов:

Англійська
Німецька
Французька
Італійська
Іспанська
Польська
Чеська
Румунська
Грецька
Китайська
Японська
Португальська
Болгарська
Угорська
Словацька
Словенська
Турецька
Туркменська
Азербайджанська
Литовська
Латинська
Латвійська
Іврит
Фінська
Грузинська
Білоруська
Хорватська
Сербська
Естонська
Вірменська
Узбецька
Арабська
Голландська
Норвезька
Шведська
Албанська

 

Послуги :

- Навчання іноземних мов;
- Викладання української та російської мов для іноземців;
- Репетиторство;
- підготовка до екзаменів;
- Проведення підготовки до співбесіди у посольстві.

Курси іноземних мов “Bona fide" з явились порівняно недавно та ,недивлячись на це, наша діяльність активно розвивається і ми намагаємся постійно впроваджувати сучасні методики та новітні технології у навчанні іноземних мов. Ми ставимо перед собою мету - розвити мовні навички навіть у тих, кому вивчення іноземної мови вдається не особливо легко.Тому наші викладачі стараються знайти ідивідуальний підхід до кожного відвідувача.У нас доступні ціни. На наших курсах викладають високопрофесіональні мовознавці , які володіють великим досвідом у навчанні іноземних мов та  мають дипломи філологів.Велика кількість з них проходили практику  за кордоном. Майже всі викладачі працюють на факультетах іноземних мов відомих  вузів. Тут працюють викладачі різного віку – від 24 до 45 років. Старанні, з великими амбіціями ,вони мають непереборне бажання вдосконалення їхніх викладацьких здібностей та навиків. Також  велике значення має те, що у  процесі викладання активно приймають участь носії іноземних мов . Перед початком навчання  у нас кожен працівник  проходить тестування та відбір.

Заняття проводяться в групах до 8-ми чол, для бажаючих  індивідуально, а також напівіндивідуально 

Заняття проводяться у зручний для вас час у центрі м.Івано-Франківська.

Ми застосовуємо підручники, упорядковані  британськими ,німецькими та американськими методистами (HUEBER, MACMILLAN,OXFORD,LONGMAN,KLET та інші);

Наші відвідувачі мають можливість приходити не лише на основні заняття.Вони мають змогу також вдосконалювати свої знання на різноманітних спецфакультативах ,навчальних заходах,кіновечорах,розмовних лекціях та інших міроприємствах;

Ви завжди зможете користуватись створеною для вас відеотекою;

Перед початком навчання відвідувачі безкоштовно проходять тестування,щоб визначити їхній рівень знань;

В межах школи діє безкоштовний WiFi-інтернет;

Навчання проходить у дружній та привітній атмосфері.

 

ПОДАРУЙТЕ СОБІ ТЕ,ЩО ВИ ДАВНО ХОТІЛИ.Опануйте іще одну мову і ВІДКРИЙТЕ ДЛЯ СЕБЕ ЩЕ ОДИН СВІТ!!!