start

Зовнішнє незалежне оцінюванняю (або ЗНО)

Професійно, якісно та відповідально підготуємо учня до здачі даного тестування. Підготовчі заняття проходять в індивідуальній формі, що допомагає  викладачеві краще помітити прогалини знань студента та  виправити їх. В групі такого результату досягти важче. Щодо тривалості заняття - двох академічних години, як  показує нам практика, вистачає – ця  тривалість є досить оптимальною, щоб учень залишався зосередженим  на уроці. Ціна помірна.

 

Міжнародні тести TOEFL, IELTS, DELF/DALF, TestDaF та підготовка до них.

Test of English as a Foreign Language (або TOEFL) – це тест для оцінення рівня знань даної іноземної мови. Коли учень поступає до навчальних закладів деяких країн з англійською державною мовою, в нього вимагають результат цього тесту. Також він може знадобитись студенту при працевлаштуванні в компаніях, які є міжнародними. Крім того він обов язковий при участі в кожній стипендіальній  програмі. 

International English Language Testing System (або IELTS) є одним з основних інтернаціональних  тестів на визначення ступеню знань англійської мови, котрий встановлює ступінь володіння чотирьох головних аспектів мовлення:

аудіювання - listening;
читання- reading;
писання- writing;
розмовний аспект - speaking.

Його потребує здати кожен, хто подає документи для еміграції  в Канаду, Нову Зеландію, Австралію, Великобританію, а тим більше  поступати в університети даних країн.

 

Diplôme d’Etudes en Langue Française/Diplôme Approfondi de Langue Française (або DELF/DALF) – Якщо Ви успішно пройдете даний тест, то отримаєте міжнародний диплом, який видається французьким Міністерством державної освіти. Такий тест оцінює наскільки високий у вас ступінь знаннь та  мовної компетентності, чи достатньо високий він, щоб навчатися у французькому університеті. Це тестування містить також чотири аспекти:

розмовний аспект;
аудіювання;
писання;
читання.

Test Deutsch als Fremdsprache (або TestDaF ) – цей тест розрахований на достатньо високий  рівень знань.Щоб його пройти, потрібно володіти знаннями рівнів В2 та рівня С1 згідно шестирівневої шкали умінь. Він проводиться у більшості  вузах Німеччини і служить  підтвердженням наявності достатньо хорошого рівня  німецької мови, щоб вступити у вуз. Цей тест  також містить  чотири аспекти володіння мовою  ( аналогічно DELF/DALF та IELTS).